MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 5591274
nr 559 1274
Sideboard
60-tal, teak, längd: 180, djup: 44, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 december 2008
kl 18:12:00
400 kr
700 kr